MOŻLIWE ZAROBKI

Ile zarabiasz, zależy od wielu czynników, w tym;

  • Ile czasu chcesz zainwestować; wybór należy do ciebie, spędzaj tyle czasu, ile chcesz. Im więcej czasu zainwestujesz w dzielenie się swoją opinią, tym więcej zarobisz.
  • Informacje demograficzne, takie jak; twój wiek, płeć i lokalizacja.
  • Dostępność ankiet od poszczególnych firm zajmujących się badaniem rynku i długość ankiety.

Wiele ankiet można łatwo wypełnić w mniej niż 20 minut. Firmy zajmujące się badaniem rynku zapłacą średnio 4 zł za ankietę, ale czasem mogą zaoferować do 48 zł lub więcej w zależności od długości ankiety. Aby zarobić 1440 zł miesięcznie lub 360 zł tygodniowo, musisz wziąć dziesięć ankiet dziennie, które płacą średnio 4 zł za ankietę. Oczywiście gdybyś został zaproszony do wypełnienia ankiet, które opłacały do ​​48 zł lub więcej, mógłbyś wziąć mniej ankiet. Aby zarobić 96 zł za godzinę, musisz albo; wypełnij dwadzieścia krótkich 3-minutowych ankiet, które wynagradzają Cię 4 zł za ankietę, wypełnij trzy 20-minutowe ankiety, które wynagradzają Cię ponad 32 zł za ankietę lub wykonując dwie 30-minutowe ankiety, które nagradzają Cię 48 zł za ankietę. Dołączając do jak największej liczby firm badawczych za naszym pośrednictwem, otrzymasz różne ankiety o różnym czasie trwania, które możesz wybrać.

 

MAKSYMALIZACJA SWOICH ZYSKÓW

Rejestrując się na naszej stronie internetowej (która jest w 100% darmowa), zdecydowanie zalecamy wybranie jak największej liczby firm zajmujących się badaniami rynku, ponieważ mamy bezpośredni dostęp do najlepiej płatnych ankiet. W ten sposób zmaksymalizujesz potencjalne zarobki i zwiększysz swoje szanse na zaoferowanie lepiej płatnych ankiet. Na co czekasz? Zarejestruj się za darmo i zacznij zarabiać już dziś!