Możliwe dochody

Zarabiaj dodatkowe pieniądze

Wyrażanie opinii w ankietach online i poprzez testowanie produktów jest świetnym sposobem na zarobienie dodatkowej gotówki lub uzyskanie dodatkowego dochodu, jako pierwsi przyznajemy jednak, że nie jest to droga do wielkiego bogactwa. Poświęcając kilka chwil dziennie, można zarobić do zł1700* miesięcznie.

Wysokość zarobku faktycznie zależy od kilku czynników, w tym ilości poświęconego czasu, wieku i płci osoby wypełniającej ankiety. Na wysokość dochodu wpływ mają również inne informacje demograficzne, a także dostępność pracy od poszczególnych firm zajmujących się badaniami rynku.

Wiele ankiet można z łatwością wypełnić w czasie krótszym niż 20 minut. Firmy średnio oferują zł5* za ankietę, czasem jednak mogą zaproponować do zł30* lub więcej, w zależności od długości ankiety i wymaganego nakładu pracy.

Aby zarobić zł1700* miesięcznie, konieczne byłoby wypełnienie 10 ankiet dziennie za zł5* za ankietę (biorąc pod uwagę, że na wypełnienie jednej ankiety potrzeba 20 minut, zajęłoby to nieco ponad 3 godziny dziennie). Oczywiście w przypadku otrzymania zaproszenia do lepiej płatnej ankiety można byłoby wypełnić mniej ankiet. Można na przykład zarejestrować się w 5 różnych firmach zajmujących się badaniami rynku i wypełniać 2 ankiety dziennie dla każdej z nich lub 10 ankiet dziennie dla dwóch firm, wybór należy do respondenta.

Uzyskaj maksymalne zyski

Zdecydowanie zalecamy zarejestrowanie się w możliwie wielu firmach zajmujących się badaniami rynkowymi, co pozwoli maksymalizować ewentualne zyski i zwiększy szanse na otrzymywanie lepiej płatnych ankiet. Jest to ponadto znakomity sposób na zapewnienie stałej dostępności ankiet.

Aby zacząć zarabiać do zł1700* miesięcznie, po prostu zarejestruj się za darmo.

*W oparciu o możliwe zarobki, które będą różnić się w zależności od danych demograficznych respondenta. Zarobki poszczególnych respondentów i za poszczególne ankiety są różne.